Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych Wygrana, remis i przegrana

W miniony weekend na boisko wybiegły nasze trzy drużyny z Centralnej Ligi Juniorów U18, U17 oraz CLJU15

CLJ U18 – Zawisza Rzgów
3:1
bramki: Laskowski, Pałgan x2

Zwycięstwo na własnym boisku z czwartą drużyną klasy okręgowej- Zawiszą Rzgów.

Do przerwy jedną bramkę dla drużyny gospodarzy strzelił Laskowski. Po zmianie stron goście zdołali odpowiedzieć tylko jednym strzelonym golem. Nasza drużyna dołożyła jeszcze dwa „oczka” za sprawą Pałgana i dzięki temu mogła cieszyć się z pierwszego zwycięstwa podczas tegorocznego okresu przygotowawczego.

CLJ U 17 – MUKS Bydgoszcz
3:3
bramki: Kępisty, Dela, Salomon

Centralna Liga Juniorów U 17 i U 15 zagrała na własnym boisku sparing na dwa roczniki z drużyną MUKS Bydgoszcz. Starsi koledzy pomimo trzech strzelonych bramek za sprawą Kepistego, Dela i Salomona tylko zremisowali z drużyną, z Bydgoszczy.

CLJ U15 – MUKS Bydgoszcz
0:2

Najmłodsza drużyna ze wszystkich Centralnych Lig musiała przełknąć gorzką gorycz porażki w postaci dwóch straconych bramek. Nie strzelając przy tym żadnej.

Published by Janusz Matusiak