Aktualności

Tajne losowanie Pucharu Polski. TME Grot SMS kontra Górnik

Dziś w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par półfinałowych kobiecego Pucharu Polski piłkarek nożnych. Pierwsze spotkania odbędą się 1 kwietnia, natomiast rewanże zaplanowano na 29 kwietnia.

Drużyna wylosowana w parze jako pierwsza jest gospodarzem pierwszego meczu.

Pary półfinału Pucharu Polski kobiet:

GKS Górnik Łęczna – TME GROT SMS Łódź
KKP Bydgoszcz – KKS Czarni Sosnowiec

Wczoraj przedstawiciele PZPN poinformowali prezesa UKS SMS Janusza Matusiaka, że termin losowania dopiero zostanie ustalony w przyszłym tygodniu…. Tak więc nikt z UKS SMS nie był obecny na dzisiejszym „losowaniu”, bo o nim nie wiedział.

Co ciekawe, w poprzednich rundach terminy losowań były znane, a na losowanie par 1/4 finału, zgodnie z dobrymi zwyczajami, zaproszeni zostali przedstawiciele klubów.

Published by Marcinek