Aktualności

Wkrótce pierwszy mecz z Górnikiem Łęczna

W nadchodzący weekend rozpocznie się runda rewanżowa ekstraligi piłkarek nożnych. Już na starcie drużynę TME Grot SMS czeka szalenie trudne wyzwanie. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego podejmą w Łodzi lidera rozgrywek i mistrza Polski Górnika Łączna.  Warto przypomnieć, że drużyna z Lubelszczyzny będzie też rywalem łodzianek w półfinale Pucharu Polski.  Pierwszy mecz odbędzie się 1 kwietnia w Łącznej, natomiast rewanż zaplanowano na 29 kwietnia w Łodzi.
Górnik w ćwierćfinale tych rozgrywek wyeliminował w dwumeczu Medyka Konin. Pierwszy mecz wyjazdowy wygrał 3:1,  a przed własną publicznością zremisował 1:1.

GKS Górnik Łęczna – Medyk Konin 1:1 (1:0)
1:0 – Ewelina Kamczyk 1, karny
1:1 – Anna Gawrońska 87

GÓRNIK: Palińska – Dyguś, Górnicka, Grec, Niedbała (46, Kovtun), Matysik, Lefeld (88, Jędrzejewicz), Grabowska (80, Hryb), Hmirova, Kamczyk, Karczewska.

Published by Marcinek