Aktualności

Podsumowanie gier kontrolnych

W ten weekend nasze drużyny mierzyły się z:
Andrespolia Wiśniowa Góra, ŁKS Pogoń Zduńska Wola i Skrą Częstochowa.

Zapraszamy do miłej lektury.

CLJ U 18 – Andrespolia Wiśniowa Góra 1:1
Bramki: Urbański

W ten weekend na naszą drużynę czekał rywal zajmujący w IV lidze 14 miejsce. Bramka strzelona w 88 minucie przez Urabńskiego pozwala nam spojrzeć łagodnym okiem na nadchodzącą rundę rewanżową.

Wygrana zawodników CLJ u 17 w turnieju Hary Cup !!!

Zwycięstwem zakończył się coroczny turniej Hary Cup, odbywający się na obiektach łódzkiego CHKS-u. Po wygranych meczach w grupie z Widzewem , KKS Kalisz, Juwenta Starachowice, Świt Warszawa, w półfinale z Koziołkiem Poznań, nastąpił finał z AKS-em Łódź. Po dobrym meczu , dość pewna wygrana zawodników UKS SMS ŁÓDŹ w „derbach”.

UKS SMS ŁÓDŹ- Widzew Łódź 3:0
Bramki-Salamon-2, Janicki
UKS SMS ŁÓDŹ- KKS Kalisz 3:1
Bramki: Zmarzlik-2, Płudowski
UKS SMS ŁÓDŹ- Juwenta Starachowice 6:1
Bramki: Kępisty-3, Grądzki, Płudowski, Kowalski
UKS SMS ŁÓDŹ-Świt Warszawa 4:0
Bramki: Ira, Wojtyszyn,, Kwitniewski, Kołodenny

PÓŁFINAŁ
UKS SMS ŁÓDŹ-Koziołek Poznań   3:0
Bramki: Ira, Mazgoła, Kołodenny

FINAŁ
UKS SMS ŁÓDŹ- Aks Łódź 2:0
Bramki: Zmarzlik, Salamon

CLJ U 15 – ŁKS 3:1
bramki: Jędrasik x2, Dryki

W sobotę drużyna U-15 rozegrała kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem był ŁKS, który pokonaliśmy 3:1 po dwóch bramkach Jakuba Jędrasika i jednej Dominika Dryki. Wynik powinien być wyższy,ale nie wykorzystaliśmy kilku bardzo dobrych okazji do strzelenia bramki, w tym rzutu karnego.

UKS SMS 2006 – Pogoń Zduńska Wola 2005 2:0

 

W sobotę rozegraliśmy kolejny mecz kontrolny przed ligą. Tym razem przeciwnikiem był zespół Pogoni Zduńska Wola rocznik 2005. Podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani i uważni (widać to było już na odprawie). Rozegraliśmy bardzo dobre zawody i byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym. Grając pierwszą połowę pod wiatr staraliśmy się szybko kasowa akcje przeciwników i grą po ziemi kreować sobie sytuacje bramkowe. Dosyć szybko strzeliliśmy bramkę i mieliśmy kolejne okazje na podwyższenie rezultatu. Przeciwnik w pierwszej połowie wyprowadził w bardzo groźne kontry po których musiał się wykazać nasz bramkarz. W drugiej połowie grając z wiatrem już zupełnie zdominowaliśmy drużynę gości, co chwilę stwarzając sobie sytuacje bramkowe…, gdyby tylko poprawić skuteczność i celność (słupki, poprzeczki) i wykonywanie rzutów wolnych wynik mógł by być wyższy.

W niedzielę druga część zespołu miała grać mecz z Wartą Sieradz, ale z powodu odwołania przyjazdu przez Wartę zagraliśmy grę wewnętrzną

Skra Częstochowa – UKS SMS Łódź 2007  4:1
bramki:Tarnowski

Ten mecz nie ułożył się naszym zawodnikom. Liczne tzw. „prezenty” wypaczyły wynik, gdzie gra wyglądała dobrze.

i jeszcze najmłodsi..

Żak Młodszy prowadzony przez Trenera Wasiaka zagrał w turnieju Widok Cup 2020. Relacja z turnieju:

Za nami Turniej Widok Cup 2020

W turnieju wzięło udział 12 zespołów.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, gdzie rywalizowaliśmy w systemie każdy z każdym. W grupie B przyszło nam się mierzyć z takimi drużynami jak:
KOSA Konstancin, AP Andrespolia I, Lechia Tomaszów Mazowiecki II, Widok Skierniewice II, i Unią Skierniewice. Po fazie grupowej najpierw zagraliśmy mecz z pierwszą drużyną Widoku Skierniewice a następnie z pierwszą drużyną Lechii Tomaszów Mazowiecki.

Podsumowując:
Mnóstwo grania, bagaż pozytywnego doświadczenia, świetna zabawa, jeszcze lepsza gra i coraz mniej popełnianych błędów. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom, drużyna puchar, a indywidualnie został nagrodzony Tymon Nietopiel za Najlepszego Zawodnika Drużyny. Wynik ważny, ale nie najważniejszy- dużo nauki jeszcze przed nami. Po ciężkich bojach i w okrojonym składzie – IV miejsce.

Przypominamy, że nabór do naszych najmłodszych grup jest cały czas otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się dlaczego Uczniowski Klub Sportowy od ponad 20 lat jest w krajowym topie!

 

Published by Janusz Matusiak