Aktualności

Z mistrzem Polski w samo południe

Piłkarki nożne TME Grot SMS Łódź runę wiosenną ekstraligi rozpoczną na własnym boisku. W sobotę podopieczne trenera Marka Chojnackiego zmierzą się z Górnikiem Łęczna. To mistrz Polski i lider tych rozgrywek, toteż łodzianki czeka bardzo trudna przeprawa. Spotkanie na boisku przy ul. Milionowej 12  rozpocznie się o godzinie 12.

Piłkarki Górnika Łęczna w ostatniej kolejce pierwszej rundy ekstraligi pokonały na wyjeździe Medyka Konin 3:0 i mają na koncie komplet, jedenastu zwycięstw, bramki 56-7.

Stowarzyszenia GKS Górnik Łęczna ma nowe władze oraz zarząd klubu. Nowym prezesem Mistrzyń Polski został Dariusz Batyra, a jego zastępcami Dawid Osowski i Zbigniew Krasowski (byli związani z męskim Górnikiem). Były prezes Krzysztof Kwiatkowski po dymisji na początku lutego, teraz został członkiem zarządu.

Published by Marcinek