Aktualności

W sobotę TME Grot SMS walczy z mistrzem Polski

Szlagierem pierwszej wiosennej kolejki ekstraligi piłkarek nożnych  jest spotkanie w Łodzi. Na boisku przy ul. Milionowej 12 drużyna TME Grot SMS podejmować będzie Górnika Łęczna, lidera rozgrywek i mistrza Polski.  Zespół z Lubelszczyzny wygrał jesienią wszystkie jedenaście spotkań.  56 strzelonych goli i tylko 7 straconych ma swoją wymowę i dobitnie świadczy o sile tej drużyny. W zespole Górnika występuje Ewelina Kamczyk, która  w pierwszej części sezonu zdobyła 21 bramek. Trudne zadanie przed zespołem prowadzonym przez trenera Marka Chojnackiego.

12. kolejka:

  • UKS SMS Łódź – Górnik Łęczna, sobota godz.12
  • Medyk Konin – AZS PWSZ Wałbrzych,s obota godz.12
  • AZS Wrocław – KKP Bydgoszcz, sobota godz.12
  • Czarni Sosnowiec – GKS GIEKSA Katowice, sobota godz.12.15
  • Olimpia Szczecin – Mitech Żywiec, sobota godz.14
  • AZS UJ Kraków – Rolnik B.Głogówek, mecz przełożony, 4 kwietnia

 

Published by Marcinek