Aktualności

Piłkarki TME Grot SMS powstrzymały mistrza!

Wiosna w ekstralidze piłkarek nożnych wystartowała. W najciekawszym spotkaniu dwunastej kolejki sezonu TME Grot SMS zremisował 1:1 (0:1) po bardzo dobrym meczu z mistrzem Polski i liderem rozgrywek Górnikiem Łęczna. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego są pierwszym zespołem, który w tym sezonie urwał punkty ekiopie z Lubelszczyzny.  Przy odrobienie szczęścia mogło być też zwycięstwo.
Swój wielki dzień miała bramkarka łódzkiej drużyny, Monika Sowalska, która w64 minucie broniła rzut karny wykonywany przez rywalkę. Wielkie brawa dla całej drużyny za ten mecz.

0:1 – Kamczyk (16)
1:1  – Jedlińska (79)

TME Grot SMS: Sowalska – Dragunowicz, Zubchyk, Konat, Kurzawa – Zbyrad (60, Zieniewicz), Achcińska, Grzybowska (65, Jarvie) – Gąsieniec (85, Silny), Filipczak (90, Sokołowska), Jedlińska.

Published by Marcinek