ŁKS Łódź, Cracovia Kraków, Górnik Zabrze, GKS Ksawerów, APN „funinio” Łask, Cri Pabianice

Zapraszamy do miłej lektury.

CLJ U 18 – ŁKS Łódź 2:0
Bramki: Sobczak, Paciorek

Słaba pierwsza połowa. Duża ilość niecelnych podań. Druga połowa e naszym wykonaniu dużo lepsza, ale brakowało skuteczności. Przed inauguracją ligi jest sporo do naprawienia

CLJ U 17 – ŁKS Łódź 2:2
Bramki: Łysiak, Kołodenny

Trener Solecki:
Można powiedzieć , że była to próba generalna przed początkiem rundy jesiennej CLJ.
Oceniając ten mecz, można podzielić na dwa aspekty:
-organizacja gry przede wszystkim w defensywie na plus
-skuteczność- tu trzeba postawić wielki minus
W całym meczu mieliśmy jeszcze 5 sytuacji stu-procentowych, trzeba będzie na tym jeszcze popracować w najbliższym tygodniu. Z niecierpliwością czekamy na trudny, pierwszy mecz wyjazdowy z Legią Warszawa

MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź 2004 2:1
bramki: Łysiak

Przegrywamy z Polonia Warszawa w Ząbkach.

Cracovia Kraków – UKS SMS Łódź 2006 0:3
Górnik Zabrze – UKS SMS Łódź 2006 2:3
UKS SMS Łódź 2006 –
GKS Ksawerów 2005 5:2

W sobotę wybraliśmy się na granie do Krakowa. Miał być mecz z Cracovią, ale tu niespodzianka na miejscu okazało się, że weźmiemy udział w trój-meczu : Cracovia Kraków-Górnik Zabrze – SMS Łódź 2006. Sprawdzian z akademiami ekstraklasowymi. Mecze graliśmy w wymiarze 45min. My zagraliśmy jako pierwsi z Cracovią i zaraz potem z Górnikiem. Zespół potwierdził wysoką formę przed ligą i bardzo dobre przygotowanie do sezonu pod każdym względem. W obu meczach to my byliśmy zespołem dominującym i stwarzającymi duże zagrożenie pod bramką przeciwnika.

Druga część zespołu zagrała zaś mecz z GKS Ksawerów rocznik 2005
Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 5-2. Chłopcy zagrali dobre zawody co potwierdza wynik. Oba zespoły miały jeszcze po kilka dogodnych sytuacji na zmianę wyniku.

UKS SMS Łódź 2007 – APN „Funinio” Łask
Cracovia Kraków – UKS SMS Łódź 2007 1:0

W Czwartek gościliśmy drużynę z Łasku. Mecz całkowicie pod naszą kontrolą z chwilowymi przebłyskami drużyny przeciwnej. Wygrywamy pewnie. Mecz gramy w systemie po 11 zawodników, czasowo 2x 40 minut

W Sobotę natomiast czekała nas wycieczka do Krakowa. Udaliśmy się w nią z drużyną, z rocznika 2006. Mierzyliśmy się z drużyną Cracovi. Po zaciętym boju przegrywamy 1:0. Po meczu dopingowaliśmy starszą drużynę, którą odniosła dwa zwycięstwa. Graliśmy w systemie po 9 zawodników czasowo 2x 30minut

i jeszcze najmłodsi..

W weekend swoje gry mieli też najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej.
Żak Starszy prowadzony przez Trenera Łukszasa ogrywał się na turnieju Wisła Płock Cup

Natomiast Żak Młodszy prowadzony przez Trenera Wasiaka zagrał sparing z z drużyną CRI Pabianice

Przypominamy, że nabór do naszych najmłodszych grup jest cały czas otwarty. Skorzystaj z bezpłatnych zajęć i przekonaj się dlaczego Uczniowski Klub Sportowy od ponad 20 lat jest w krajowym topie!