Aktualności

Teraz czas reprezentacji. Piłkarki TME Grot SMS w kadrach

Adriana Achcińska i Olga Zubczyk, piłkarki TME Grot SMS Łódź,  przebywają od niedzieli na zgrupowaniu reprezentacji Polski piłkarek nożnych. Kadra przygotowuje się meczów eliminacji mistrzostw Europy. W sobotę  biało-czerwone zagrają na stadionie przy ulicy Konwiktorskiej w Warszawie z Mołdawią, a 10 marca wylecą do Baku, gdzie dzień później zmierzą się z Azerbejdżanem.

Z kolei reprezentacji Polski do lat 19 powalczy podczas towarzyskiego turnieju La Manga 2020 w Hiszpanii.  Biało-czerwone zagrają ze Szwecją (4 marca, 18), Danią (6 marca, 14) oraz Holandią (8 marca, 14). Powołania otrzymało sześć piłkarek TME Grot SMS:
Paulina Filipczak
Gabriela Grzybowska
Oliwia Silny
Alicja Sokołowska
Oliwia Szperkowska
Wiktoria Zieniewicz

Published by Marcinek