Aktualności

 TME Grot SMS wśród najskuteczniejszych

To już wszyscy wiemy. Departament Rozgrywek Krajowych PZPN poinformował, że w związku epidemią koronawirusa i niemożliwością kontynuowanie rozgrywek wszystkich piłkarskie mecze są odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko przypomnieć sobie, jak to było jesienią w ekstralidze piłkarek nożnych. Warto przypomnieć, że w 65 spotkaniach  zdobyto 309 goli, co daje średnią 4,8 gola na mecz. Gospodarze zdobyli 172 goli (56 procent), a goście 137 goli (44 procent).
Należy przypomnieć, że drużyna TME Grot SMS była w gronie trzech drużyn, które odniosły najwyższe zwycięstwa w pierwszej części sezonu.
Rolnik Głogówek – Górnik Łęczna 0:13
Medyk Konin – Mitech Żywiec 12:0
TME Grot SMS Łódź – KKP Bydgoszcz 11:0

Published by Marcinek