Aktualności

XXXIII FUTBOLANDIA

W tych ciężkich chwilach gdzie nie powinniśmy wychodzić z domów i od kilku tygodni wstrzymane zostały zajęcia treningowe postanowiliśmy przywołać trochę miłych wspomnień związanych z XXXIII FUTBOLLANDIĄ. Zapraszamy do miłej lektury

21.02.2020 na jednej z sal gimnastycznych przy obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego odbyła się XXXIII FUTBOLANDIA edycja zimowa dla przedszkolaków.
W turnieju piłkarskim wzięło udział sześć placówek przedszkolnych:
PM nr. 39
PM nr. 99
PM nr. 107
PM nr. 125
PM nr. 207
PM nr. 223

Drużyny były podzielone na dwie grupy w każdej grupie po trzy drużyny. Grali system każdy z każdym. Następnie drużyny które w swoich grupach zajęły III miejsce grały o miejsca 5-6 końcowej klasyfikacji. Drużyny które zajęły miejsce II w swych grupach grały o 4 i 3 miejsce w klasyfikacji końcowej. Drużyny które zajęły I miejsce w swoich grupach grały Finał Ligi Mistrzów. Mecze o miejsca 5-6 i 4-3 były rozgrywane równocześnie na dwóch boiskach. Natomiast mecz o miejsce 1-2 był rozegrany na jednym głównym boisku w centralnej części sali. Rodzice, dziadkowie, opiekunowie oraz inni kibice, którzy pojawili się na turnieju nie mogli narzekać na nudę. Mnóstwo bramek, ciekawe sytuacje i dużo gry 1 na 1 mogły cieszyć oko.
Cały turniej bardzo pewnie wygrało PM nr. 125 które jest pod patronatem Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
Dzieci otrzymały medale, dyplomy, puchary oraz pełen wór słodyczy.

Do następnej Edycji !

Published by Janusz Matusiak