Aktualności

Reprezentacja Polski poznała nowe terminy

UEFA podała nowe terminy meczów eliminacji mistrzostw Europy piłkarek nożnych, które zostały przełożone z powodu pandemii koronawirusa. Reprezentacja Polski wznowi zmagania w kwalifikacjach EURO we wrześniu dwumeczem z Czechami.

Finały kobiecego EURO zostały przełożone z 2021 na 2022 rok. Odbędą się w dniach 6-31 lipca w Anglii.

18 września Czechy – Polska
22 września Polska – Czechy
23 października Polska – Azerbejdżan
27 października Mołdawia – Polska
1 grudnia Hiszpania – Polska

Polska po trzech meczach z dorobkiem siedmiu punktów prowadzi w grupie D. Do turnieju finałowego bezpośrednio awansują zwycięzcy dziewięciu grup eliminacyjnych oraz trzy zespoły z drugich miejsc z najlepszym bilansem. Pozostałych finalistów wyłonią baraże.

Fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek