Mitech Żywiec wycofał się z ekstraligi

Mitech Żywiec oficjalnie wycofał się e ekstraligi piłkarek nożnych. Klub ogłosił to w oficjalnym oświadczeniu na stronie klubu.

Klub w dalszym ciągu nie jest w stanie spełnić warunków wymaganych do udziału w rozgrywkach ekstraligowych kobiet.
Po 11 latach nieprzerwalnej gry w rozgrywkach na najwyższym poziomie piłki nożnej kobiet, jako klub amatorski, zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z tego szczebla rozgrywek ze względu na powyższe”.

Klub z Żywca zgłosi zespół seniorek do rozgrywek Śląskiego ZPNu, co oznacza Mitech iż zagra w nowej czwartej lidze

Jutro powinien pojawić się oficjalny komunikat PZPN, który będzie mówił o wycofaniu się z rozgrywek ekstraligi AZS PWSZ Wałbrzych oraz Mitechu Żywiec. Już wiemy, że ich miejsce zajmą nominalni spadkowicze, czyli KKP Rem Marco Bydgoszcz i Rolnik Głogówek.