Aktualności

Czwarty transfer Czarnych Sosnowiec

Poważnie zbroi się drużyna Czarnych Sosnowiec. Klub ekstraligi piłkarek nożnych ogłosił czwarty transfer. Nową zawodniczką finalisty Pucharu Polski została Liliana Kostova, reprezentantka Bułgarii. 32-letnia ofensywnie usposobiona zawodniczka jest wychowanką Super Sport Sofia, w swojej karierze reprezentowała m.in. takie kluby jak: Chimki, Nadezhda Noginsk, Apollon Limassol, Famagosta, Sportika Blagoevgrad, Medyk Konin, Hellas Verona, Fiorentina i ostatnio węgierski Diosgyor FC. Jest bardzo utytułowaną zawodniczką. W swoim CV ma Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Rosji, dwa Mistrzostw Cypru, wicemistrzostwo Włoch, Puchar Polski, Puchar Cypru i Superpuchar Włoch. W barwach Fiorentiny zagrała jeszcze w dwóch spotkaniach Ligi Mistrzyń z Fortuną Hjorring w sezonie 2018/2019.

Wcześniej do klubu z Zagłębia dołączyły: Klaudia Olejniczak, Alicja Materek i
Gabriela Kuczyńską.

Published by Marcinek