Aktualności

Orzeł Parzęczew bez szans!

UKS SMS Łódź – Orzeł Parzęczew 6:1
Bramki: Woźnikiewicz x3, Pałgan x2, Szpucha

Drużyna seniorów występująca w łódzkiej klasie okręgowej w 5 kolejce nie dała szans na własnym boisku zawodnikom z Parzęczewa. Po kilku porażkach przyszedł czas na pokaźne zwycięstwo. Bramkarz gości już w 3 minucie musiał wyciągać piłkę z siatki za sprawą Woźnikiewicza. W 16 min. Szpucha podwyższył na 2:0. Goście zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką z 23 minuty.

Więcej goli w pierwszej połowie nie padło. Taki stań rzeczy utrzymywał się do 70 minuty, gdy do bramki gości znów trafił Woźnikiewicz. Końcówka spotkania zdecydowanie należała do piłkarzy Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Pałgan w trzy minuty skompletował dublet strzelając w 80 i 83 minucie. Patent na bramkarza gości znalazł Woźnikiewicz, który rozwiązał worek z bramkami w 3 minucie meczu, a zawiązał go w 88 minucie kompletując hattricka i tym samym ustanawiając wynik spotkania na 6:1 dla swojej drużyny.

Nasza drużyna aktualnie zajmuje 10 lokatę. Po kolejne trzy punkty nasi zawodnicy zameldują się w Dłutowie 29 sierpnia o godzinie 17:00. Rywalowi do tej pory nie udało się uciułać żadnego punktu i okupuje 17 miejsce w tabeli.

Published by Janusz Matusiak