Podsumowanie gier

Wszystkie młodzieżowe ligi wystartowały!
Możemy w pełni podsumować mecze jakie rozegrali nasi adepci sztuki piłkarskiej. Każda kategoria wiekowa gra na szczeblu I ligi wojewódzkiej. Trzy nasze zespoły grają na poziomie Centralnej Ligi Juniorów i dla tej grupy tworzone jest odrębne podsumowanie.

W ten weekend nasze drużyny miały przyjmność mierzyć się z takimi drużynami jak
: GLKS Andrespolia, ŁKS Łódź, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Sokół Aleksandrów Łódzki, UKS Piotrcovia  Piotrków Trybunalski.
Natomiast drużyna seniorów wygrała z Orłem Parzęczew 6:1

-> I Liga Wojewódzka A1
(2003) <-
UKS SMS Łódź II –
GLKS Andrespolia 3:1

Następny mecz 29 sierpnia. W 4 kolejce drużyna będzie grała na wyjeździe z ŁKS-em.

-> I Liga Wojewódzka B1 (2004) <-
UKS SMS Łódź II – ŁKS Łódź 1:2
bramka: Rolnik

Niestety przegrywamy z ŁKSem 1:2 tracąc gola w 93 minucie. Bramkę dla UKSu zdobył w 80 minucie Hubert Rolnik.

Sklad: Chadała-Marusik, Pogorel, Radziwon, Doniecki – Gutowski, Pietrzak, Rolnik, Piróg – Jaworski, Czajkowski
Na zmiany wchodzili:
Mirowski, Dibwe, Borys, Młynarczyk, Kubanek, Baranowski Mikołaj, Kostera

Następny mecz już 26 Sieprnia o godzinie 11:00 derby SMS!

-> I Liga Wojewódzka B2 (2005) <-
UKS SMS Łódź– Lechia Tomaszów 7:3
Bramki: Nowacki x3, Kulwicki x2, Dryka, Wieczorek

Skład: Orzechowski, Klaus (60 Piórkowski), Myrda, Soltyszewski, Smolen (45 Walczak) , Walendzik, Wieczorek (45 Urban) , Dryka, Piwowarczyk, Prochota (60′ Czyznielewski), Nowacki (60 Kulwicki)

Następny mecz 29 sierpnia o godzinie 17:00. Nasza drużyna w 4 kolejce będzie grała na wyjeździe z Łódzką Akademią Futbolu.

-> I Liga Wojewódzka C1 (2006) <-
UKS SMS Łódź II – Sokół Aleksandrów Łódzki 2:3
bramki: Hewelt, Stankiewicz

W sobotę w Lidze Wojewódzkiej nasza drużyna uległa drużynie Sokół Aleksandrów 2-3, popełniając duże błędy w obronie.

Następny mecz już 26 sierpnia o godzinie 13:00. W 2 kolejce kolejne derby SMS!

-> I liga wojewódzka C2 (2007) <-
UKS SMS Łódź – UKS Piotrcovia 8:3
Bramki: Szpura Maciej x2, Zawadzki x2, Kaczmarek x2, Dominiak, Szpura Michał

Skład: Smulik- Pacyna, Witczak, Jakubowski, Sosnowski- Szpura Michał, Juśkiewicz Zawadzki, Ryszawa- Szpura Maciej, Kaczmarek.
Na zmianę wchodzili: Juszczak, Aimar, Hes, Dominiak, Mujżel

Kolejny mecz już 26 Sierpnia o godzinie 14:00. Podopieczni trenera Perlińskiego w 2 kolejce zmierzą się na wyjeździe z drużyną RTS Widzew Łódź

Published by Janusz Matusiak