Aktualności

Wysoka wygrana Seniorów !

GLKS Dłutów – UKS SMS Łódź 2:7
bramki: Makselan x2, Ira x2, Wroński, Przybiński, Wojtyszyn

Po ostatnim wysokim zwycięstwie nad Parzęczewem drużyna seniorów nie zwalnia tempa na ligowych boiskach. Wyjazdowe spotkanie rozgrywane w Dłutowie skończyło się pewnym i zdecydowanym zwycięstwem młodych zawodników z SMS-u. Mimo, że drużyna zdołała strzelić 7 bramek tracąc przy tym dwie początek spotkania i pierwsza połowa nie wskazywała na taki obrót spraw. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze w 9 minucie. Remisem zakończyła się pierwsza połowa, gdyż do siatki gospodarzy w 34 minucie strzelił Ira. Na bramkę w drugiej połowie musieliśmy czekać do 59 minuty na listę strzelców wpisał się Makselan, dając naszej drużynie pierwsze w tym meczu prowadzenie. Gola dającego wyrównanie strzelili gospodarze 6 minut później. Od tego momentu na boisku panowała całkowita dominacja naszego zespołu. W 72 minucie drugą w tym meczu bramkę strzelił Ira. Cztery minuty później zameldował się Wroński. Po upływie kolejnych dwóch minut gola na 2:5 strzelił Przybiński. Szóstego gola dla zespołu w 85 minucie strzela Wojtyszyn. Wynik spotkania ustalił Makselan bramką w 90 minucie.

Nasza drużyna po 6 kolejkach aktualnie zajmuje 9 miejsce, uzbierała 9 punktów, strzelając przy tym 17 bramek i tracąc 9.
Kolejny mecz ligowy rozegramy z PTC Pabianice 5 września o godzinie 11:00 na własnym boisku. Najbliżsi rywale do tej pory spisują się najgorzej ze wszystkich drużyn. Podobnie jak poprzedni nasi rywale po 5 kolejkach nie zanotowali punktu.

Published by Janusz Matusiak