Centralna Liga Juniorów !

W 3 kolejce Centralnej Ligi Juniorów nasze drużyny mierzyły się z:
Jagiellonią Białystok, Legią Warszawa i Hutnik Kraków.
Wszystkie trzy mecze były rozgrywane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.
CLJ-tki spisały się na 5! Wygrywając wysoko z Hutnikiem Kraków. Skromna wygrana z Legią i przypadkowa przegrana z Jagiellonią.

CLJ U18– Hutnik Kraków 7:0
bramki: Woźnikiewicz x2  Laskowski x2,
Zmarzlik, Paciorek, Król

Po porażce z Wisłą Kraków zawodnicy trenera Marcina Perlińskiego w świetnym stylu odprawili z kwitkiem zawodników Hutnika Kraków. Przyjezdnym zaaplikowali 7 goli. Na ten moment jest to najwyższa wygrana w Centralnej Lidze Juniorów U-18

Skład: Burek – Rosiński Domagała Drapiński Król- Miłoński Dela Urbański Paciorek- Zmarzlik Woźnikiewicz.

bramka: Jędrasik

Pierwsza połowa wyrównana , choć to nasz zespół miał więcej dogodnych sytuacji bramkowych. Po przerwie goście mocniej zaatakowali ale dobrze dysponowany Filip Chadała nie dał się zaskoczyć. Za to nasz zespół co chwila wyprowadzał szybkie kontrataki , które kończyły się na dobrze dysponowanym bramkarzu gości . Dopiero w 62 minucie akcja Kołodenny – Jędrasik przyniosła gola dla SMSu. Chwilę później Kołodenny miał „piłkę meczową” ale niestety zbyt długo układał sobie piłkę na nodze. Do końca meczu Legia próbowała wyrównać ale znakomicie zorganizowana linia obrony naszego zespołu grała świetne zawody i zwycięstwo nad Legią stało się faktem.
Trener Solecki: „Zagraliśmy bardzo dobry mecz , szczególnie pod względem organizacji gry, piłkarsko też nie odbiegaliśmy od zawodników z Warszawy.
Chłopaki wykonali w tym meczu ogromną pracę , z pewnością ten mecz doda Im pewności siebie i teraz widzą ,że przy maksymalnym zaangażowaniu, można grać na bardzo dobrym poziomie.”

Skład : Chadała, Płocki, Letkiewicz. M, Doniecki, Rolnik, Zawierucha, Łysiak, Kołodenny, Jędrasik, Janicki

– Jagiellonia Białystok 0:1

W sobotę zespół grający w CLJ uległ Jagielloni Białystok 0-1, tracąc bramkę w 65min. Generalnie mecz był na remis, z dużą walką w środku pola. Przesądziła bramka po zamieszaniu w polu karnym.

UKS SMS Łódź Jagiellonia Białystok 0:1
Legia Warszawa ZKS Olimia Elbląg 10:2
Escola Varsovia RTS Widzew Łódź 4:1
MKS Znicz Pruszków MKS Polonia Warszawa 2:2