Podsumowanie gier

W Poprzednim tygodniu nasze drużyny grały spotkania w środę, sobotę oraz niedzielę.
Zapraszamy do lektury wszystkich najważniejszych informacji z I Lig Wojewódzkich.

Nasze drużyny grały z takimi drużynami jak: ŁKS Łódź, WKS Wieluń, Łódzka Akademia Futbolu, SAP Andrespolia, WKS 1957 Wieluń, RTS Widzew Łódź. Dwie nasze drużyny mierzyły się w derbach SMS-u z AKS-em.
Natomiast drużyna seniorów wygrała z GLKS Dłutów 7:2!

-> I Liga Wojewódzka A1
(2003) <-
ŁKS Łódź – UKS SMS Łódź II 2:2

-> I Liga Wojewódzka B1 (2004) <-
AKS SMS Łódź – UKS SMS Łódź II 0:2
bramka: Wódź, Kubanek

Bardzo odpowiedzialna i zdyscyplinowana gra naszego zespołu dała nam zwycięstwo z którego bardzo się cieszy cała społeczność związana z UKS, wiadomo jaką range mają piłkarskie derby, do meczu rewanżowego w roczniku 2004 góra UKS, brawo zespół!!!

Skład: Chadała – Marusik, Pogorel, Posacki, Doniecki-Gutowski, Pietrzak, Wódz, Dibwe-Garnysz, Czajkowski
Zawodnicy rezerwowi:
Borys, Baranowski Mikołaj, Baranowski Kuba, Kubanek, Młynarczyk, Nowacki, Radziwon
UKS SMS Łódź II – WKS Wieluń 2:1

bramki: Kubanek i samobójcza
Następny mecz 5 września o godzinie 10:00. W 4 kolejce drużyna trenera Andrzeja Czubińskiego będzie grała na wyjeździe z RTS Widzew Łódź.

-> I Liga Wojewódzka B2 (2005) <-
Łódzka Akademia Futbolu UKS SMS Łódź 3:9
Bramki: Czyżnielewski x6, Dryka x2, Klaus

Skład: Skład: Orzechowski (46′ Letkiewicz), Klaus, Sołtyszewski, Myrda 46′ Wieczorek), Walczak (46, Smoleń), Dryka, Urban (46′ Piórkowski), Walendzik, Piwowarczyk, Prochota, Czyżnielewski

Następny mecz 6 września o godzinie 10:00. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Dawida Kroczka w 5 kolejce będzie grała na własnym boisku z MUKS Pelikan Łowicz.

-> I Liga Wojewódzka C1 (2006) <-
AKS SMS Łódź – UKS SMS Łódź II 2:0

W środę rozegraliśmy 2 kolejkę ligową w I lidze woj. Trampkarza
Po zaciętym meczu ulegliśmy w derbach drużynie AKSu 0-2.

UKS SMS Łódź II – SAP Andrespolia 1:3
bramka: Rusek

W niedzielę zespół grający w I lidze woj C1 uległ Andrespoli 1-3, mecz toczony był w trudnych warunkach, gdyż po nocnych ulewach na dużej części boiska zalegała woda.

Następny mecz 6 września o godzinie 15:00. W 4 kolejce drużyna trenera Tomasza Tomaszewskiego będzie grała na wyjeździe z KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki!

-> I liga wojewódzka C2 (2007) <-
RTS Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 7:1
Bramka: Witczak

Gra zespołu nie odzwierciedla tak wysokiej porażki.

Składy Smulik- Pacyna Witczak Jakubowski Sosnowski- Szpura Michał Juśkiewicz Zawadzki Ryszawa- Szpura Maciej Kaczmarek.
Na zmianę wchodzili Juszczak Aimar Hes Dominiak Mujżel Maj Jakubowski Gracjan

Skład: Smulik- Pacyna, Witczak, Jakubowski, Sosnowski- Szpura Michał, Juśkiewicz Zawadzki, Ryszawa- Szpura Maciej, Kaczmarek.
Na zmianę wchodzili: Juszczak, Aimar, Hes, Dominiak, Mujżel

UKS SMS Łódź – WKS 1957 Wieluń 3:1
bramki: Szpura Maciej Kaczmarek Dominiak

Skład: Smulik- Pacyna Witczak Jakubowski Sosnowski- Szpura Michał Juśkiewicz Zawadzki Ryszawa- Szpura Maciej Kaczmarek.
Na zmianę wchodzili Juszczak Aimar Dominiak Mujżel Strzałkowski Jackiewicz

Kolejny mecz 5 września o godzinie 11:00. Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego w 4 kolejce zmierzą się na wyjeździe z drużyną Widok Skierniewice.

Published by Janusz Matusiak