Powołania do Kady ŁZPN U13 i U14!

Reprezentacje ŁZPN U-13  i U-14 rozegrają w Nowinach k. Kielc mecze mistrzowskie z drużynami Świętokrzyskiego ZPN.
Spotkania zaplanowano na wtorek 15 września.

Powołania do kadry województwa łódzkiego w kategorii U13 (2008) i U14 (2007) otrzymało w sumie 5 zawodników z UKS SMS Łódź!

Powołanie do kadry województwa łódzkiego w kategorii U13 z naszego klubu otrzymał Jan Juśkiewicz. Popularny „Jusiu” na co dzień gra w I Lidze Wojewódzkiej C2 Trampkarz,  gdzie mierzy się zawodnikami o rok starszymi od siebie. Jego drużyna prowadzona przez duet trenerski Mariusz Rachubiński i Marek Przybył rozpocznie mecz o godzinie 11:00

Kadrę województwa łódzkiego w kategorii U14 będą reprezentowali zawodnicy, którzy również występujący w I Lidze Wojewódzkiej C2 Trampkarz.
Będą to: Sebastian Witczak, Maciej Szpura, Oskar Zawadzki, Maksymilian Pawłowski. Starsza kadra prowadzona przez Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza rozpocznie mecz  o godzinie 13:00

Warto dodać, że wszyscy powołani zawodnicy trenują pod czujnym okiem trenera Marcin Perliński, który dodatkowo pełni funkcje pierwszego trenera zespoły występującego w Centralnej Lidze Juniorów U18!

Obie kadry będą miały przedmeczowe zgrupowanie na obiekcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego, by następnie wyruszyć na spotkanie do Nowin.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym nasze województwo życzymy udanych zawodów, powrotu do domów bez kontuzji oraz zebrania cennego doświadczenia

Published by Janusz Matusiak