Aktualności

Zapowiedź Centralnej Ligi Juniorów!

12 września wszystkie trzy zespoły występujące w najwyższej klasie rozgrywkowej dla młodzieży zainaugurują 5 kolejkę Centralnej Ligi Juniorów. Czekają nas dwa mecze domowe w których będziemy podejmować Escola Varsovia Warszawa i Znicz Pruszków. Jeden mecz wyjazdowy zostanie rozegrany w Warszawie z Escola Varsovia.

CLJ U-18
vs
Escola Varsovia Warszawa

Hutnik Kraków, Legia Warszawa czas na Escole. Czy będzie trzecie zwycięstwo z rzędu? Na to liczymy. Najbliższy rywal drużyny trenera Marcina Perlińskiego w poprzedniej kolejce zremisował na własnym boisku 2:2 z Pogonią Szczecin. Aktualnie zajmują 11 miejsce z 4 punktami na koncie.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 i zostanie rozegrany na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pozostałe mecze w V kolejce:

Pogoń Szczecin Górnik Zabrze 12 września, 11:00
UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 12 września, 12:00
Lechia Gdańsk Legia Warszawa 13 września, 16:00
Cracovia Hutnik Kraków 12 września, 15:00
Jagiellonia Białystok Wisła Kraków 13 września, 13:00
Gwarek Zabrze Zagłębie Lubin 13 września, 12:00
Śląsk Wrocław Korona Kielce 12 września, 12:00
Arka Gdynia Lech Poznań 12 września, 11:15

 

CLJ U17
vs
Znicz Pruszków

Drużyna trenera Mariusza Soleckiego również ma przed sobą wizję wygrania trzeciego meczu z rządu. Wygrana z Legią podbudowała zawodników, którzy w następnym meczu przejechali się po rówieśnikach z Bełchatowa. Jak będzie tym razem w meczu ze Zniczem Pruszków? Okaże się już w sobotę. Najbliżsi rywale też mają swoją passe. Są to jednak dwie przegrane z rzędu z Jagiellonią i Polonią. Liczymy na to, że obie drużyny po końcowym gwizdku dodadzą kolejny mecz do swojej passy. Znicz Pruszków aktualnie zajmuje 6 lokatę z dorobkiem 4 punktów.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30 i zostanie rozegrany na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Pozostałe mecz w V kolejce:

AP Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 12 września, 18:00
MKS Polonia Warszawa Ursus Warszawa 12 września, 14:30
UKS SMS Łódź Znicz Pruszków 12 września, 12:30
Legia Warszawa GKS Bełchatów 12 września, 13:00

 

CLJ U15
vs
Escola Varsovia Warszawa

Legia, Escola i Jagiellonia to trzy drużyny które do tej pory nie zanotowały przegranej w rozgrywkach CLJ w kategorii U15. Z dwiema drużynami odnieśliśmy już porażkę. Jak to mówią „do trzech razy sztuka” i liczymy na to, że w meczu z Escolą to hasło spełni pokładane w nim nadzieję i wspomoże naszych najmłodszych piłkarzy w wywalczeniu bardzo ważnych 3 punktów. Najbliższy rywal naszej drużyny zajmuje 2 miejsce z 12 punktami.

Mecz odbędzie się w Warszawie i rozpocznie się o godzinie 17:45.

Pozostałe mecz w V kolejce:

Legia Warszawa Jagiellonia Białystok 12 września 11:00
MKS Polonia Warszawa
RTS Widzew Łódź 12 września 17:00
Escola Varsovia UKS SMS Łódź 12 września 17:45
MKS Znicz Pruszków ZKS Olimia Elbląg 12 września 13:30

 

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

 

Published by Janusz Matusiak