Paulina Filipczak nadal na czele klasyfikacji

Piłkarki nożne ekstraligi mają za sobą siódmą kolejkę sezonu. W pięciu rozegranych spotkaniach (nie odbył się mecz Śląsk – Olimpia) padło osiemnaście bramek, co daje średnią ponad trzy gole na mecz.

Nadal na czele najskuteczniejszych strzelczyń znajduje się  Paulina Filipczak (TME UKS SMS Łódź) z siedmioma golami na koncie.

6 bramek – Dżesika Jaszek (Czarni Sosnowiec), Nikola Karczewska (GKS Górnik Łęczna)

5 bramek – Ewelina Kamczyk (GKS Górnik Łęczna)

4 bramki – Alice Ogebe (Sportis KKP Bydgoszcz), Karolina Gec (AZS UJ Kraków), Dominika Kopińska (Medyk Konin)

3 bramki – Klaudia Fabová,  Anna Gawrońska (Medyk Konin), Anna Rędzia (TME UKS SMS Łódź), Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław), Kinga Kozak (GKS Katowice), Agnieszka Jędrzejewicz (Czarni Sosnowiec), Patricia Hmirova (GKS Górnik Łęczna), Katarzyna Daleszczyk (AZS UJ Kraków).