Aktualności

Trzeci już szkoleniowiec beniaminka ekstraligi!

Działacze ROW Rybnik nie wytrzymali i znów zmienili trenera ekstraligowej drużyny piłkarek nożnych. Zespół  po siedmiu kolejkach Ekstraligi zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli z jednym zdobytym puntem. Opiekę nad zespołem przejął Krzysztof Klonek. trener reprezentacji Śląskiego Związku Piłki Nożnej U15 Dziewcząt oraz grający szkoleniowiec A-klasowego zespołu Młodość Rudno został nowy trenerem piłkarek TS ROW Rybnik grających w kobiecej Ekstralidze. To już trzeci szkoleniowiec, który w tym sezonie zasiądzie na ławce trenerskiej beniaminka żeńskiej elity.

W sierpniu zrezygnował po dwóch latach Łukasz Wojtala. Zastąpił go jako tymczasowy trener Mariusz Adaszek, a teraz rolę trenera przejmie 34-letni Klonek, który niedawno objął jeden z zespołów młodzieżowych w rybnickim klubie. Klonek posiada dyplom trenerski UEFA A wymagany w Ekstralidze.

Published by Marcinek