Aktualności

Szlagierowy mecz ekstraligi piłkarek nożnych przy ul. Milionowej

Hitem dziewiątej kolejki ekstraligi piłkarek nożnych jest spotkanie w Łodzi. W sobotę na stadionie przy ul. Milionowej TME UKS SMS podejmować będzie Medyka Konin. To spotkania na szczycie, bowiem podopieczne trenera Marka Chojnackiego zmierzą się z zajmującym trzecie miejsce w tabeli Medykiem. Początek tego ciekawie zapowiadającego się pojedynku o godz. 10.15.  Arbitrem głównym spotkania będzie Ewa Augustyn, a jej asystentkami Martyna Kozieł, Katarzyna Wasiak.

10 października

  • UKS SMS Łódź – Medyk Konin, 10 października, 10.15
  • Śląsk Wrocław – Czarni Sosnowiec, 10 października, 12
  • GKS GIEKSA Katowice – Rolnik B.Głogówek, 10 października, 13
  • AZS UJ Kraków – AP Lotos Gdańsk, 10 października, 14
  • TS ROW Rybnik –   Górnik Łęczna, 10 października, 15

11 października

  • Sportis KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin, 11 października, 12

Published by Marcinek