Zapowiedź 9 kolejki Centralnej Ligi Juniorów

Drużyny występujące w Centralnej Lidze Juniorów U18 i U15 zagrają swoje mecze w ten weekend na wyjeździe kolejno z Cracovią Kraków i Legią warszawa. Natomiast drużyna CLJ u 17 mecz 9 kolejki ma zaplanowany na 21 października.

CLJ U18
Cracovia Kraków

O poprawienie dobytku punktowego drużyna trenera Marcina Perlińskiego pojedzie powalczyć do Krakowa. W ostatniej kolejce nasza drużyna wygrała na własnym boisku z Lechią Gdańsk 2:1. W ostatnim meczu, Cracovia wygrała na własnym boisku 3:0 z Escolą Varsovia Warszawa. Popularne „Pasy” zajmują 5 pozycję w tabeli z 13 punktami i jednym meczem rozegranym mniej.

9 kolejka zostanie rozegrana 11 października na wyjeździe. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00

Lechia Gdańsk Górnik Zabrze 21 października, 11:00
Cracovia UKS SMS Łódź 11 października, 11:00
Jagiellonia Białystok Pogoń Szczecin 11 października, 10:30
Gwarek Zabrze Escola Varsovia Warszawa 11 października, 12:00
Śląsk Wrocław Legia Warszawa 11 października, 12:00
Arka Gdynia Hutnik Kraków 10 października, 13:00
Lech Poznań Wisła Kraków 11 października, 12:15
Korona Kielce Zagłębie Lubin 21 października, 11:00

CLJ U17
Escola Varsovia Warszawa

Mecz z udziałem drużyny trenera Mariusza Soleckiego zaplanowany został na środę 21 października. Pozostałe drużyny w lidze swoje mecze rozegrają zgodnie z harmonogramem w ten weekend.

UKS SMS Łódź Escola Varsovia Warszawa 21 października, 12:00
MKS Polonia Warszawa Legia Warszawa 10 października, 10:00
AP Jagiellonia Białystok GKS Bełchatów 11 października, 13:00
Ursus Warszawa Znicz Pruszków 10 października, 12:00

CLJ U15
ZKS Olimpia ELbląg

Po remisie 2:2 z przedostatnim w tabeli RTS Widzew Łódź, drużyna trenera Tomasza Tomaszewskiego będzie podejmować na własnym boisku outsidera rozgrywek ZKS Olimpię Elbląg. W pierwszym spotkaniu Olimpia musiała uznać wyższość naszej drużny. Było to druga i zarazem ostatnia wygrana naszej drużyny w lidze. Wierzymy, że w tym spotkaniu nastąpi przebudzenie i będziemy mogli dopisać trzecią wygraną do statystyk, a trzy punkty zostaną w Łodzi. Olimpia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z jednym punktem w dorobku.

9 kolejka zostanie rozegrana 10 października na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Początek spotkania o godzinie 12:30.

UKS SMS Łódź ZKS Olimpia Elbląg
10 października 12:30
Legia Warszawa RTS Widzew Łódź 10 października 13:00
MKS Znicz Pruszków AP Jagiellonia Białystok 10 października 13:15
Escola Varsovia Warszawa MKS Polonia Warszawa 11 października 19:00

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

Published by Janusz Matusiak