Aktualności

Rędzia i Achcińska pomogły pokonać Azerbejdżan

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych pokonała Azerbejdżan 3:0 (1:0) w meczu eliminacji mistrzostw Europy. Do zwycięstwa biało-czerwonych przyczyniły się Anna Rędzia i Adriana Achcińska, które rozpoczęły dzisiejszy mecz w podstawowym składzie.
1:0 – Małgorzata Mesjasz 41, 2:0 – Weronika Zawistowska 47,3:0 – Weronika Zawistowska 65

Polska: Katarzyna Kiedrzynek – Jolanta Siwińska, Małgorzata Mesjasz, Paulina Dudek – Anna Rędzia (46, Joanna Wróblewska), Adriana Achcińska (72, Gabriela Grzywińska), Emilia Zdunek, Dominika Grabowska,  Weronika Zawistowska (72, Agnieszka Jędrzejewicz) – Agnieszka Winczo (46, Kinga Kozak),  Agata Tarczyńska.

27 października o godz. 14 w Kiszyniowie Polki zmierzą się z Mołdawią.

 

Fot. Laczynaspilka.pl

Published by Marcinek