Aktualności

Cztery piłkarki TME UKS SMS mają szansę zagrać z Mołdawią

Piłkarski nożne reprezentacji Polski rozegrają jutro spotkanie eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią. Mecz rozpocznie się o godz. 14 w Kiszyniowie. W kadrze drużyny narodowej są cztery zawodniczki TME UKS SMS: Anna Rędzia, Adriana Achcińska, Paulina Filipczak i Wiktoria Zieniewicz.

Tabela:

1. Polska    6 11 13- 2
2. Hiszpania  4 10 18- 1 
3. Czechy    5 10 14- 5 
4. Mołdawia   4 3 3-22
5. Azerbejdżan 5 0 1-19

Do mistrzostw Europy awansują zwycięzcy każdej z dziewięciu grup, trzy najlepsze drużyny spośród tych, które zajęły drugie miejsce w grupie (wg bilansu meczów z drużynami z 1-5. miejsca), oraz trzej zwycięzcy baraży, w których zagra pozostałe sześć drużyn z drugich miejsc w grupach.

Fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek