Aktualności

TME UKS SMS gra w Rybniku

Po reprezentacyjnej przerwie wraca  rywalizacja w ekstralidze piłkarek nożnych. Piłkarki nożne TME UKS SMS w spotkaniu dziesiątej kolejki mistrzowskiej zagrają w Rybniku z ROW. W sobotę zostaną rozegrane jednak tylko cztery spotkania tej serii mistrzowskiej. Dwa mecze nie dojdą do skutku. Przez koronawirusa i Ligę Mistrzyń. Pojedynek Rolnik B.Głogówek – Sportis KKP Bydgoszcz został odwołany  z powodu zagrożenia epidemicznego.
Nie odbędzie się mecz Olimpii Szczecin z Górnikiem Łęczna. Wszytko to, ze względu oficjalnie pojedynek mistrza Polski w eliminacjach Ligi Mistrzyń.
Sobota:

  • Medyk Konin – AZS UJ Kraków, godz. 12
  • TS ROW Rybnik – UKS SMS Łódź, godz. 14
  • Czarni Sosnowiec – GKS Katowice, godz. 15.30
  • AP Lotos Gdańsk – Śląsk Wrocław, godz. 15.30

22 listopada
Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin, 22 listopada, godz. 11

 

Published by Marcinek