Aktualności

Po meczu z Mołdawią. Selekcjoner chwali Adrianę Achcińską

Reprezentacja Polski  piłkarek nożnych, w meczu eliminacji mistrzostw Europy rozegranym w Kiszyniowie pokonała 3:0 Mołdawię. Aby zagrać przynajmniej w barażach o EURO 2022, Polaka potrzebuje wygranej 1. grudnia w wyjazdowym starciu z faworyzowaną Hiszpanią.
Selekcjoner polskiej reprezentacji, Miłosz Stępiński,  pozytywnie ocenił  grę zawodniczek TME UKS SMS Łódź.
– Znakomite spotkanie rozegrała Adriana Achcińska – powiedział trener kadry. – Rzadko oceniam zawodniczki po meczach publicznie, ale tym razem chcę to zrobić i ją wyróżnić. Została wybrana do wykonania rzutu karnego. Nie zawiodła. Strzeliła gola. Wyrasta na podstawową zawodniczkę kadry.

Dobre zmiany dały także debiutantki – Zofia Buszewska i Paulina Filipczak oraz Dominika Kopińska, której dawno z nami nie było, a która strzeliła gola.

fot. laczynaspilka.pl

Published by Marcinek