Aktualności

CLJ U18: Było blisko. Niestety strata punktów z meczu ze Śląskiem

CLJ U18 – WKS Śląsk Wrocław 2:4
Bramki: Woźnikiewicz x2

Z wysokiego „Ce” zaczęli podopieczni trenera Marcina Perlińskiego spotkanie 12 kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Wynik spotkania otworzył Piotr Woźnikiewicz w 20 sekundzie spotkania, gdy zaskoczył bramkarza agresywnym pressingiem. Bramkarz nie zdążył pomyśleć, a piłka już była w bramce. W 30 minucie znów popis agresywnego pressingu dał Piotr Woźnikiewicz, odbierając piłkę obrońcy, a następnie radząc sobie z dwoma obrońcami i bramkarzem dał dwubramkowe prowadzenie naszej drużynie. Niestety brak koncentracji w poskutkował tym, że tracimy dwie bramki jeszcze przed przerwą. Trzecią bramkę tracimy w 70 minucie z rzutu karnego. Choć nasz bramkarz wyczuł intencje strzelającego nie uchronił przed stratą trzeciego gola. Po stracie trzeciej bramki drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego rzuciła się do odrabiania strat, momentami nie wypuszczając lidera rozgrywek z ich połowy boiska. Niestety groźne ataki nie zakończyły się zdobyczą bramkową, bo głównie były to strzały niecelne lub bramkarz wywiązywał się bardzo dobrze ze swojego zadania. W końcówce spotkania zabrakło koncentracji z czego skrzętnie skorzystał zawodnik Śląska ustanawiając wynik spotkania na 4:2 dla swojej drużyny. Niestety po bardzo dobrym początku i kilku chwilach słabości nie udaje nam się wygrać tego spotkania, chociaż postawa naszych zawodników w tym meczu może napawać optymizmem.

Skład:
Kłys- Rosinski Domagała Wronski Drapinskii- Kepisty Cetnarski Dela Paciorek – Furman Woźn ikiewicz.
Na zmiany wchodzili:
Ira Król Zmarzlik

Nasza drużyna aktualnie zajmuje 8 miejsce z 13 punktami oraz bilansem bramkowym 19 strzelonych i 21 straconych

Published by Janusz Matusiak