Nowy projekt: ZOSTAŃ BRAMKARZEM !

Od 26 października Uczniowski Klub Sportowy wyszedł na przeciw oczekiwaniom naszym adeptom sztuki piłkarskiej i wdrożył NOWY PROJEKT SZKOLENIOWY  DLA BRAMKARZY  !

ZOSTAŃ BRAMKARZEM

SZKÓŁKA BRAMKARSKA SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO

Zajęcia treningowe prowadzone przez znanych trenerów Zbigniewa Robakiewicza i Michała Sławutę.

Trener Zbigniew Robakiewicz jako zawodnik występował w takich klubach jak: ŁKS Łódź, Legia Warszawa, Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, Widzew Łódź oraz Greckich klubach piłkarskich

Trenował bramkarzy w: GKS-ie Bełchatów, Koronie Kielce, Wigrach Suwałki oraz UKS SMS Łódź.

Trener Michał Sławuta jako zawodnik w Polsce występował w ŁKS Łódź. Pozostałą część kariery bramkarskiej spędził za granicą m.in.: Finlandii, Szwecji oraz Danii

Trenował bramkarzy w Finlandii i bramkarki w Ekstralidze kobiet UKS SMS Łódź.

Szkolenie specjalistyczne pod okiem takich trenerów gwarantują rozwój sportowy podopiecznych. Metodologia oparta o autorski program stosowana przez trenerów zapewnia indywidualizację treningów bramkarskich.

Zapraszamy dziewczęta i chłopców do wzięcia udziału w treningach w terminach:

Poniedziałek   17.00

Wtorek            18.00