Aktualności

CLJ U17: Ze zniczem na remis. Pozostał niedosyt

MKS Znicz Pruszków – CLJ U17 2:2
bramki: Jędrasik x2

Kolejka na remis. Nie tylko w wykonaniu naszej ekipy, ale i dwóch pozostałych drużyn liczących na miejsce gwarantujące grę o mistrzostwo Polski. Szkoda nie wykorzystanej wpadki MKS Polonii Warszawa, która zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z popularnymi „traktorkami” . Natomiast cieszą zgubione punkty Legionistów w meczu z GKS Bełchatów przez co przewaga naszej drużyny nad tymi pierwszymi nadal utrzymuje się na poziomie 3 punktów. Cieszy bardzo dobra postawa Kuby Jędrasika, który w tym spotkaniu zalicza dublet. Niestety tracimy dwie bramki po rzutach karnych i to w doliczonym czasie gry. Ewidentnie zabrakło koncentracji w ostatniej fazie spotkania.

Drużyna aktualnie zajmuje 2 miejsce z 26 punktami oraz bilansem bramkowym 26 strzelonych i 11 straconych.

Pozostałe mecze w XII kolejce:

Escola Varsovia Warszawa AP Jagiellonia Białystok 11 listopada, 15:00
 
Ursus Warszawa MKS Polonia Warszawa 0-0
Znicz Pruszków UKS SMS Łódź 2-2
GKS Bełchatów Legia Warszawa 3:3

Published by Janusz Matusiak