Aktualności

Seniorzy: Przegrana w 15 kolejce

UKS SMS Łódź – Start Brzeziny 2:3
Bramki: Zmarzlik, Owsiak

Niestety przegrywamy 15 ligową kolejkę ze Startem Brzeziny. Goście jako pierwsi otwierają wynik w 23 minucie i podwyższają go 10 minut później. Udaje nam się odpowiedzieć jeszcze przed przerwą za sprawą Zmarzlika. Po zmianie połów do sitaki znów jako pierwsi trafiają goście. Drugą bramkę dla naszego zespołu zdobywa Owsiak w 70 minucie. Jest to jednak ostatnia strzelona bramka w tym meczu. Końcowy rezultat 3:2 dla Startu Brzeziny.

Nasza drużyna aktualnie zajmuje 9 miejsce z 22 punktami oraz bilansem bramkowym 47 strzelonych i 25 straconych goli

16 kolejka zostanie rozegrana na wyjeździe dopiero 8 listopada. Nasza drużyna pojedzie do solidnie spisującej się ekipy LKS Różyca. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00.

Published by Janusz Matusiak