Aktualności

Dwie drużyny UKS SMS awansowały do turnieju finałowego MMP w futsalu kobiet U18!!!

 

W eliminacjach do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U18 kobiet obie drużyny UKS SMS  po efektownych meczach pełnych emocji i dramaturgii awansowały do turnieju finałowego.
Drużyna UKS SMS  pojechała do Łęczycy, gdzie miała takich przeciwników jak: MKS Górnik 1956 Łęczyca, LUKS Astoria Szczerców Junior, KS Rekord Brzeziny, BSC Sokół Aleksandrów Łódzki w rozegranych meczach padły następujące wyniki:

UKS SMS Łódź – LUKS Astoria Junior Szczerców 2:1
MKS Górnik 1956 Łęczyca – BSC Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1
KS Rekord Brzeziny – UKS SMS Łódź 0:15
MKS Górnik 1956 Łęczyca – LUKS Astoria Junior Szczerców 2:5
BSC Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Rekord Brzeziny 6:0
MKS Górnik 1956 Łęczyca – UKS SMS Łódź 0:10
LUKS Astoria Junior Szczerców – BSC Sokół Aleksandrów Łódzki 4:1
MKS Górnik 1956 Łęczyca – KS Rekord Brzeziny 8:0
UKS SMS Łódź – BSC Sokół Aleksandrów Łódzki 10:0
LUKS Astoria Junior Szczerców – KS Rekord Brzeziny 11:0
Tabela:
1. UKS SMS Łódź (awans) 4 12 37-1
2. LUKS Astoria Junior Szczerców 4 9 21-5
3. MKS Górnik 1956 Łęczyca 4 4 11-16
4. BSC Sokół Aleksandrów Łódzki 4 4 8-15
5. KS Rekord Brzeziny 4 0 0-40

Dodatkowo najlepsza strzelczynią turnieju została – Malesa Oliwia z 8 bramkami a najlepsza zawodniczką – Agnieszka Glinka.
UKS SMS Łódź zagrał w następującym składzie: Ptaszek Kinga, Malesa Oliwia, Czołnowska Karolina, Olkiewicz Julia, Glinka Agnieszka, Miś Marta, Kałużna Katarzyna, Bałdyga Oliwia, Piórkowska Ewelina, Orłowska Wiktoria, Libera Justyna, Lulkowska Pola, Macała Oliwia, Kolis Julia, Salamon Marzena – trener, Dyśkowska Julia – kierownik zespołu, Mikołajczyk Michał -fizjoterapeuta.

Drugi zespół UKS SMS wybrał się do Warszawy, gdzie organizatorem był AZS UW Warszawa. Poza gospodarzami i SMS-em, wystąpiły jeszcze drużyny Pragi Warszawa oraz UKS Ząbkovii Ząbki. Podczas turnieju padły następujące wyniki:

UKS Ząbkovia Ząbki- AZS UW Warszawa 3:0
MUKS Praga Warszawa – UKS SMS II Łódź 1:1 (Bramkę dla SMS-u zdobyła Małgorzata Lichwa)
UKS Ząbkovia Ząbki – MUKS Praga Warszawa 0:0
AZS UW Warszawa – UKS SMS II Łódź 2:4 (bramki dla SMS-u zdobyły: Patrycja Kwiatkowska, Klaudia Maciejko, Oliwia Gała, Oliwia Domin)
UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS II Łódź 2:4 (bramki dla SMS-u zdobyły: 2 Patrycja Czuj, Klaudia Maciejko, Wiktoria Szubert)
AZS UW Warszawa – MUKS Praga Warszawa 1:4
Tabela:
miejsce zespół meczów pkt bramki
1. UKS SMS II Łódź (awans) 3 7 9-4
2. MUKS Praga Warszawa 3 5 5-2
3. UKS Ząbkovia Ząbki 3 4 5-4
4. AZS UW Warszawa 3 0 3-11

Do UKS SMS II Łódź trafiły dwie nagrody indywidualne. Najlepszą bramkarką została Amelia Niedzielska natomiast MPV turnieju Klaudia Maciejko.
UKS SMS II Łódź zagrał w następującym składzie: Niedzielska Amelia, Kwiatkowska Patrycja, Nowak Klaudia, Gała Oliwia, Maciejko Klaudia, Lichwa Małgorzata, Grzybowska Alicja, Świątek Patrycja, Czuj Patrycja, Domin Oliwia, Waleris Emilia, Dobroń Julia, Banach Patrycja, Szubert Wiktoria, Papis Sebastian – trener, Marcelina Drej kierownik\fizjoterapeuta.

Obie drużyny: UKS SMS Łódź oraz UKS SMS II Łódź, wystąpią w turnieju finałowym który w dniach 4-6 grudnia odbędą się w Jastrzębie Zdroju a gospodarzem turnieju będzie zespół SWD Wodzisław Śląski.

Published by Marcinek