Aktualności

Centralne Ligi Juniorów: Zapowiedz 14 kolejki !

CLJ U18
vs
KKS Lech Poznań

Po udanym poprzednim weekendzie w Gdyni gdzie drużyna wygrała z Arką 3:1 w nadchodzący weekend podopieczni CLJ U18 zmierzą się na własnym boisku z drużyną KKS Lech Poznań. Przeciwnicy w poprzedniej kolejce odnieśli dość spektakularne zwycięstwo z Pogonią Szczecin aż 7:0! Bardzo możliwe, że wystrzelali się 8 listopada i do Łodzi przyjadą z pustym magazynkiem. Najbliżsi rywale zajmują 8 pozycję wyprzedzając naszą drużynę o jeden punkt. Mają natomiast rozegrany o jeden mecz mniej.

14 kolejka zostanie rozegrana 14 listopada na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00

Pozostałe mecze w XIV kolejce:

Górnik Zabrze Hutnik Kraków 15 listopada, 12:00
Legia Warszawa Wisła Kraków 14 listopada, 11:00
Escola Varsovia Warszawa Zagłębie Lubin 14 listopada, 18:00
Pogoń Szczecin Korona Kielce 14 listopada, 11:00
UKS SMS Łódź Lech Poznań 14 listopada, 12:00
Lechia Gdańsk Arka Gdynia 15 listopada, 11:00
Jagiellonia Białystok Gwarek Zabrze 15 listopada, 11:00
Śląsk Wrocław Cracovia 15 listopada, 11:15

 

CLJ U17
vs
AP Jagiellonia Białystok

Emocjonująca końcówka rundy czeka nas w rozgrywkach CLJ U17. Pierwsze miejsce zajmuje MKS Polonia Warszawa z 30 punktami, na drugim miejscu ze stratą trzech punktów do lidera jest nasza drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Soleckiego. Miejsce na podium zamyka Legia Warszawa z 26 punktami. 

Scenariuszy jak potoczy się ostatnia kolejka jest mnóstwo, dlatego nie będziemy się na ten rozpisywać: kto z kim musi? z kim nie musi? Zostawmy to innym, a nas tego dnia interesuje tylko wygrana i nie oglądanie się na innych.

W najbliższy weekend o 3 punkty powalczymy na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. W pierwszym meczu wygraliśmy 2:1 i gniewać się nie będziemy gdy z podobnym wynikiem zakończy się i to spotkanie. „Jaga” w poprzedniej kolejce przegrała skromnie na wjeździe z Polonią Warszawa 1:0. Najbliższy rywal aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli z 17 punktami.

14 kolejka zostanie rozegrana 14 listopada na wyjeździe o godzinie 18:00

Pozostałe mecze w XIV kolejce:

Escola Varsovia Warszawa MKS Polonia Warszawa 15 listopada, 16:45
AP Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 14 listopada, 18:00
Ursus Warszawa Legia Warszawa 14 listopada, 12:00
Znicz Pruszków GKS Bełchatów 14 listopada, 13:30

 

CLJ U15
vs
MKS Polonia Warszawa

Emocji raczej braknie w najmłodszej CLJ. Drużyna zajmuje pewne 6 miejsce z 11 punktami. Przy ewentualnej porażce czy wygranej pozycja nie ulegnie zmianie. Na pewno miło by było zakończyć rundę pozytywnym akcentem w postaci wygranej i na to liczymy. Najbliższy rywal zajmuje 5 miejsce z 21 punktami. W ostatniej kolejce wygrał 4:0 z ZKS Olimpią Elbląg.

14 kolejka zostanie rozegrana 14 listopada na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00.

Pozostałe mecze w XIV kolejce:

UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 14 listopada, 11:00
Legia Warszawa MKS Znicz Pruszków 14 listopada, 13:00
ZKS Olimpia Elbląg RTS Widzew Łódź 15 listopada, 12:00
Jagiellonia Białystok Escola Varsovia Warszawa 15 listopada, 14:00

 

WSZYSTKIM NASZYM DRUŻYNOM ŻYCZYMY POWODZENIA W NADCHODZĄCYCH SPOTKANIACH !

Published by Janusz Matusiak