Aktualności

Piłkarki UKS SMS Łódź bezkonkurencyjne w halowym turnieju

  Zespoły piłkarek nożnych UKS SMS Łódź przygotowują się do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski  w futsalu w kategorii U18. Zawodniczki sprawdzały dyspozycję  podczas w turnieju „Futsal Pęgów Women Cup 2020”. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: UKS SMS I, UKS SMS II , Ślęza Wrocław, Zorza Pęgów, która była mieszanką młodych zawodniczek wspomaganych byłymi reprezentantkami Polski. Dwie pierwsze miejsca wywalczyły łodzianki.

Wyniki:

Zorza Pęgów 2 – 2 UKS SMS II Łódź
UKS SMS I Łódź 5 – 2 Ślęza Wrocław
UKS SMS II Łódź 5 – 0 Ślęza Wrocław
Zorza Pęgów 2 – 6 UKS SMS I Łódź
UKS SMS I Łódź 9 – 2 UKS SMS II Łódź
Ślęza Wrocław 2 – 2 Zorza Pęgów

Klasyfikacja końcowa:
1. UKS SMS I Łódź 9 pkt bramki 20 – 6
2. UKS SMS II Łódź 4 pkt bramki 9 – 11
3. Zorza Pęgów 2 pkt bramki 6 – 10
4. Ślęza Wrocław 1 pkt bramki 4 -12

Do SMS-ów trafiły 2 nagrody indywidualne tj. królową strzelczyń została Klaudia Maciejko z UKS SMS II Łódź, natomiast MVP turnieju została Marta Miś z UKS SMS I Łódź.
Już w piątek rozpoczynają się zmagania w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu w kategorii U18. Pierwszy mecz drużyna UKS SMS II Łódź rozegra z dwukrotnym mistrzem Polski Rekordem Bielsko Biała o godz. 13.50, natomiast drużyna UKS SMS I Łódź podejmie gospodarza turnieju SWD Wodzisław Śląski o godz. 17.10.

Published by Marcinek