Aktualności

UKS SMS Łódź U-18 mistrzem Polski w futsalu

Drużyny  piłkarek nożnych  UKS SMS Łódź wygrała finał mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U18.  Trenerami złotych medalistek są: Marzena Salamon i Sebastian Papis. W Wielkim finale łodzianki  po serii rzutów karnych pokonały  7:6 SWD Wodzisław Śląski (w regulaminowym czasie 3:3)

Bramkarki: Kinga Ptaszek i Oliwia Macała

Zawodniczki pola: Oliwia Malesa, Marta Miś, Nadia Krezyman, Pola Lulkowska, Julia Dyśkowska, Katarzyna Kałużna (kapitan), Ewelina Piórkowska, Julia Olkiewicz, Julia Kolis, Agnieszka Glinka, Karolina Czołnowska i Wiktoria Orłowska.

Fizjoterapeutą drużyny jest Michał Mikołajczyk

Wielkie gratulacja dla wszystkich!

Wyniki:
SWD Wodzisław Śląski 1 – 6 UKS SMS Łódź
Stomilanki Olsztyn 3 – 4 UKS SMS Łódź
FSA Kraków 2 – 5 UKS SMS Łódź

Tabela końcowa grupy C:
1. UKS SMS Łódź – 9 pkt bramki 15 – 6
2. SWD Wodzisław Śląski 6 pkt bramki 13 – 10
3. Stomilanki Olsztyn 3 pkt bramki 11 – 11
4. FSA Kraków 0 pkt bramki 4 -16

Półfinały
TS ROW Rybnik –  UKS SMS Łódź 1:4
UKS Staszkówka Jelna  –  SWD Wodzisław Śląski 0:3

Published by Marcinek