Aktualności

CLJ U18: Nieudane zakończenie rundy

CLJ U18 – Wisła Kraków 0:3

Niestety bez pozytywnego akcentu na koniec rozgrywek w Centralnej Lidze Juniorów U18. Na własnym boisku przegraliśmy z Wisłą Kraków, która aktualnie zajmuje pozycję lidera rozgrywek. Jeden mecz mniej ma rozegrany Śląsk Wrocław, który jeśli wygra przezimuje na pierwszym miejscu. Najbliższy okres dla naszej drużyny będzie czasem na regeneracje i analizę zakończonej rundy. Po przerwie świątecznej przyjdzie czas na dalszą pracę i rozwijanie piłkarskich umiejętności.

Rundę jesienną wraz z dwoma kolejkami rewanżowymi drużyna trenera Marcina Perlińskiego zakończyła na miejscu 11 z dorobkiem 20 punktów oraz bilansem bramkowym 28 strzelonych i 32 straconych goli.

Pozostałe wyniki z XVII kolejki:

Śląsk Wrocław Górnik Zabrze 0:3
na boisku hotelu GEM
Gwarek Zabrze Arka Gdynia 2:5
Jagiellonia Białystok Lech Poznań 1:0
Cracovia Korona Kielce 2:0
Lechia Gdańsk Zagłębie Lubin 1:1
UKS SMS Łódź Wisła Kraków 0:3
Pogoń Szczecin Hutnik Kraków 5:1
Escola Varsovia Warszawa Legia Warszawa 0:2

Published by Janusz Matusiak