CLJ U18: Dwóch zawodników na testach w Ekstraklasie

Trzynasta drużyna Ekstraklasy- Wisła Płock, która występuję na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w naszym kraju od sezonu 2016/2017 będzie testowała dwóch zawodników z naszej akademii.

Jakub Paciorek u trenera Marcina Perlińskiego występuje na pozycji 7/11 i jest jego podstawowym ogniwem. Dla drużyny w obecnym sezonie strzelił jedną bramkę.

Igor Drapiński mimo, że jest najmłodszym zawodnikiem w drużynie, również jest jej podstawowym graczem. Dobrą postawę sportową naszego zawodnika zauważyli również trenerzy reprezentacji Polski U17 zapraszając go na konsultacje. Igor w Centralnej Lidze Juniorów gra na pozycji 2/3.

Igor Drapiński oraz Jakub Paciorek będą przebywać na testach u jednokrotnego zdobywcy Pucharu Polski, Superpucharu Polski i Trzykrotnego uczestnika Pucharu UEFA do 12 grudnia.

POWODZENIA !

Published by Janusz Matusiak