PODSUMOWANIE RUNDY: I LIGA WOJEWÓDZKA B2 Junior Młodszy Trener: Dawid Kroczek

Pierwsza drużyna w kategorii wiekowej B2 Junior Młodszy występująca w I Lidze Wojewódzkiej, od rundy wiosennej będzie prowadzona przez nowego trenera. Zostanie nim trener Adrian Sokołowski, który jak dotąd pracował w żeńskiej sekcji piłki nożnej w Szkole Mistrzostwa Sportowego.
Dawid Kroczek, który do niedawna łączył rolę trenera w grupach młodzieżowych oraz funkcję pierwszego trenera w III-ligowym Sokole Aleksandrów Łódzki, będzie pełnił rolę asystenta u Radosława Mroczkowskiego, który objął stery, broniącej się przed spadkiem z I Ligi, Resovii Rzeszów.

PODSUMOWANIE
I Liga Wojewódzka B2

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na drugim miejscu miejscu w swojej lidze.

Zespół prowadzony przez trenera Dawida Kroczka odniósł trzynaście zwycięstw, jeden raz zremisował i doznał czterech porażek.
Jako gospodarz wygrywaliśmy siedem razy, remisując raz i jeden raz przegrywając.
Na wyjeździe drużyna przegrała trzy razy, ale za to sześc razy schodziła z boiska z kompletem punktów.

Tytuł najlepszej ofensywy w lidze należy do naszej drużyny. Licznik na koniec rundy zatrzymał się na 78 trafieniach.
Druga defensywa w lidze. W tej kategorii musieliśmy uznać wyższość drużynie Widzewa, która straciła tylko 17 bramek, my natomiast 24.
Na własnym boisku strzeliliśmy 37 bramek, a na boiskach przeciwnika 41 bramek.

Najlepszym strzelcem drużyny z 22 bramkami na koncie został Nowacki Bartosz!
Najlepszym asystującym zawodnikiem został Dryka Dominik z 11 asystami!
MVP
trafiło do Jakuba Orzechowskiego!

Published by Janusz Matusiak