PODSUMOWANIE RUNDY: Liga Okręgowa B2 Junior Młodszy Trener Mariusz Zasada

Następna w kolejce do podsumowania jest druga drużyna w kategorii wiekowej B2 prowadzona przez trenera Mariusza Zasadę.

PODSUMOWANIE
Liga okręgowa B2

Drużyna na koniec rundy jesiennej uplasowała się na czwartym miejscu w swojej lidze.

Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Zasadę odniósł pięć zwycięstw, i przegrywając trzy razy.
Jako gospodarz wygrywaliśmy dwa razy, doznając tyle samo porażek
Na wyjeździe wyglądało to troszkę lepiej, ponieważ potrafiliśmy wygrać  trzy razy  uznając wyższość gospodarza tylko raz.

Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 19 strzelonych i 20 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 9 bramek, a na boiskach przeciwnika 10 bramek.

Najlepszym strzelcem drużyny z sześcioma bramkami na koncie został Kosik Kajetan.
Na uznanie trenera zasłużyła cała drużyna na której czele najlepiej prezentowali się Maciąg Jakub i Ciach Jakub, którzy przez całą rundę byli liderami zespołu.

Published by Janusz Matusiak