PODSUMOWANIE RUNDY: Centralna Liga Juniorów U18! Trenerzy: Marcin Perliński, Mariusz Zasada, Mirosław Dawidowski i Zbigniew Robakiewicz

W Centralnej Lidze Juniorów U18 występuje I drużyna prowadzona przez trenerów Marcina Perlińskiego, Mariusza Zasadę i Mirosława Dawidowskeigo. Funkcje trenera bramkarzy pełni Zbigniew Robakiewicz. Drugi zespół występuje w lidze okręgowej Seniorów. Na ten zespół również przyjdzie czas w naszych podsumowaniach.

Trzeci zespół zespół został już przez nas podsumowany i możecie o nim przeczytać tutaj:

W Centralnej Lidze Juniorów U18 mierzyliśmy się z takimi zespołami jak:

PODSUMOWANIE
Centralna Liga Juniorów U18

Drużyna po rozegraniu 17 kolejkach (dwie rundy rozegrane awansem z rundy wiosennej) uplasowała się na dwunastym miejscu w swojej lidze.

Zespół prowadzony przez trenerów Marcina Perlińskiego, Mariusza Zasadę oraz Mirosława Dawidowskiego odniósł sześć zwycięstw, dwa razy zremisował i doznał dziewięciu porażek.

Jako gospodarz wygraliśmy cztery razy, dwa razy remisowaliśmy i trzy razy przegraliśmy,
Na wyjeździe drużyna przegrała sześć razy i dwa razy schodziła z boiska z kompletem punktów.

Bilans bramkowy na koniec rundy wyniósł 28 strzelonych i 32 straconych goli. Na własnym boisku strzeliliśmy 15 bramek, a na boiskach przeciwnika 13 bramek.

Najlepszym strzelcem drużyny z sześcioma trafieniami na koncie został Piotr Woźnikiewicz.

Published by Janusz Matusiak