Centrala Liga Juniorów: Zapowiedź nadchodzącej kolejki

Przed nami kolejne spotkania i kolejne emocje związane z rundą wiosenną. Mecze w Centralnych Ligach Juniorów zaplanowane są na weekend 13 i 14 marca. Tak jak w poprzedni weekend nasze drużyny odnotują dwa wyjazdy, do Białegostoku i Warszawy. Jeden mecz odbędzie się w Łodzi.

Centralna Liga Juniorów U18
Legia Warszawa

Do Łodzi przyjedzie drużyna która aktualnie zajmuje 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów. W rundzie jesiennej zespół prowadzony przez trenera Marcina Perlińskiego wygrała na wyjeździe 2:1 i nie mamy nic przeciwko gdyby i tym razem z tego pojedynku, z tarczą pozostał Uczniowski Klub Sportowy.

O 3 punkty powalczymy 13 marca. Gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 15:00. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego!

Arka Gdynia Górnik Zabrze 14 marca, 11:00
Śląsk Wrocław Lech Poznań 13 marca, 12:00
Gwarek Zabrze Korona Kielce 14 marca, 12:00
Jagiellonia Białystok Zagłębie Lubin 14 marca, 12:00
Cracovia Wisła Kraków 13 marca, 11:15
Lechia Gdańsk Hutnik Kraków 14 marca, 14:30
UKS SMS Łódź Legia Warszawa 13 marca, 15:00
Pogoń Szczecin Escola Varsovia Warszawa 13 marca, 11:00

Centralna Liga Juniorów U17
AP Jagiellonia Białystok

Dobrze w pierwszą kolejkę weszli zawodnicy trenera Mariusza Soleckiego nie dając dojść do głosu „traktorkom„. Teraz przed drużyną z Miasta Włókniarzy kolejna walka o ligowe punkty. Na drodze stanie im drużyna z Białegostoku, która swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej wygrała na wyjeździe 3:1 z beniaminkiem tej rundy MKS  Ząbkovią Ząbki. Potyczki z drużyną ze stolicy Podlasia w rundzie jesiennej wypadły pół na pół. Raz odnieśliśmy zwycięstwo na własnym terenie 2:1, natomiast drugie podejście skończyło się porażką naszego zespołu 4:2.

Spotkanie odbędzie się na wyjeździe 13 marca o godzinie 13:00

Znicz Pruszków Ursus Warszawa 14 marca, 12:30
AP Jagiellonia Białystok UKS SMS Łódź 13 marca, 13:00
MKS Polonia Warszawa Ząbkovia Ząbki 13 marca, 11:00
Legia Warszawa Stomil Olsztyn 13 marca, 13:00

Centralna Liga Juniorów U15
Escola Varsovia Warszawa

Swojego pierwszego meczu nie wygrała nasza najmłodsza CLJ-tka. Uległa na wyjeździe drużynie Jagiellonii Białystok 4:2. Mimo przegranej, gra i postawa drużyny stanowi dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Kolejnym rywalem będzie Escola Varsovia Warszawa, która w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonała aks SMS Łódź 2:0.

Spotkanie odbędzie się na wyjeździe 13 marca o godzinie 17:00

Znicz Pruszków MKS Polonia Warszawa 13 marca, 12:30