Aktualności

Trener Marek Chojnacki przed meczem ze Śląskiem

W sobotę piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź rozegrają drugi mecz rundy rewanżowej ekstraligi. Zespół prowadzony przez Marka Chojnackiego podejmie na własnym stadionie drużynę Śląska Wrocław. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11.30. Transmisję z meczu przeprowadzi TVP Sport.
– Inauguracja rozgrywek była dla nas przykrą niespodzianką – mówi trener Marek Chojnacki. – Na wynik spotkania w Krakowie złożyło się kilka czynników. Jednym z nich były braki kadrowe. W najważniejszym okresie przygotowań wypadły zgrupowania reprezentacji Polski, zarówno tej pierwszej, jak i młodzieżowej. Pojechało na nie aż osiem naszych zawodniczek. Utrudniło nam to koncentrację m.in. na ustalaniu założeń taktycznych . Mamy teraz większe pole manewru, jako że do składu wraca Klaudia Jedlińska. Musimy się też przyzwyczaić, że na długi czas z powodu kontuzji wypadła Paulina Filipczak.

Published by Marcinek