Aktualności

Centralna Liga Juniorów: Zapowiedź

Przed nami kolejne spotkania i kolejne emocje związane z rundą wiosenną. Mecze w Centralnych Ligach Juniorów zaplanowane są na weekend 20 i 21 marca. Do miasta Łodzi przyjedzie Legia Warszawa oraz MKS Polonia Warszawa, a jeden mecz odbędzie się na wyjeździe w Warszawie.

Centralna Liga Juniorów U18
vs
Escola Varsovia

Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego pojadą do Warszawy podrażnieni przegraną na własnym boisku z Legią Warszawa. Najbliższy rywal aktualnie zajmuje 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 27 punktów. W poprzedniej kolejce Escola wygrała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 4:2.

W rundzie jesiennej odnieśliśmy skromne zwycięstwo nad drużyną Varsovii 1:0.

20 kolejka zostanie rozegrana na wyjeździe 20 marca. Gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 12:30

Pozostałe mecze:

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 21 marca, 12:00
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 20 marca, 12:30
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 20 marca, 12:00
Hutnik Kraków Cracovia 20 marca, 12:00
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 20 marca, 12:00
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 20 marca, 15:30
Korona Kielce Śląsk Wrocław 21 marca, 12:00
Lech Poznań Arka Gdynia 20 marca, 15:00

 

Centralna Liga Juniorów U17
vs
MKS Polonia Warszawa

Na początku była wysoka wygrana, później dość dotkliwa porażka, a teraz będzie MKS Polonia Warszawa. Drużyna Polonii w ostatniej kolejce wygrała z MKS Ząbkovią Ząbki na własnym boisku 3:1. Batalie w rundzie jesiennej z drużyną „czarnych koszul” na plus. Pierwsze spotkanie zakończone remisem 1:1, drugie to wygrana naszego zespołu 2:0.

3 kolejka została zaplanowana na sobotę 20 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Arbiter tego spotkania da sygnał do rozpoczęcia zawodów o godzinie 15:00

Pozostałe spotkania:

Stomil Olsztyn Znicz Pruszków 19 marca, 14:00
Ząbkovia Ząbki Legia Warszawa 20 marca, 12:00
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 20 marca, 15:00
Ursus Warszawa AP Jagiellonia Białystok 20 marca, 12:30

 

Centralna Liga Juniorów U15
vs
Legia Warszawa

Podopieczni trenera Tomasza Tomaszewskiego na własnym boisku zmierzą się z Legią Warszawa. Najbliżsi rywale w ostatniej kolejce wygrali na własnym boisku 4:1 z Jagiellonią Białystok. Trudny orzech  do zgryzienia przed młodymi adeptami, choć sama gra napawa optymizmem, do tej pory jeszcze nie zainkasowali żadnego punktu. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w najbliższy weekend.

3 kolejka została zaplanowana na sobotę 20 marca. Spotkanie zostanie rozegrane na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Arbiter tego spotkania da sygnał do rozpoczęcia zawodów o godzinie 12:30

Pozostałe spotkania:

UKS SMS Łódź Legia Warszawa 20 marca, 12:30
MKS Polonia Warszawa AKS SMS Łódź 20 marca, 14:30
Jagiellonia Białystok Znicz Pruszków 20 marca, 15:00
MUKS KOSA Konstancin Escola Varsovia 21 marca, 14:00

Published by Janusz Matusiak