Aktualności

I Ligi Wojewódzkie: Pierwsza zapowiedź rundy wiosennej

W ten weekend zostały zaplanowane mecze mistrzowskie w 4 kategoriach wiekowych. Junior Młodszy B1 i B2 oraz Trampkarz C1 i C2, a Juniora Starszego A1 pierwszy mecz powinien dojść do skutku w przyszły weekend.

I Liga Wojewódzka B1

Pierwszy zespół tej kategorii wiekowej występuje na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U17, natomiast II drużyna występuje w I Lidze Wojewódzkiej. Zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Czubińskiego w lidze będzie mierzyć się z:

Widzewem Łódź, SPSCH Widzew, Sokołem Aleksandrów Łódzki, ŁKS Łódź, AKS SMS Łódź, KS Lechią 1923 Tomaszów Mazowiecki i PGE GKS Bełchatów

I kolejka rundy wiosennej odbędzie się w niedziele 21.03 o godzinie 10:00. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę KS Lechii 1923 Tomaszów Mazowiecki

I Liga Wojewódzka B2

Drużyna do rundy wiosennej była przygotowywana przez nowego trenera Adriana Sokołowskiego. Zespół w lidze będzie mierzyć się z:

Widzewem Łódź, MGUKS Pogoń Zduńska Wola, Sokołem Aleksandrów Łódzki, ŁKS Łódź, AKS SMS Łódź, PSV Łódź i Jagiellonią Tuszyn.

I kolejka rundy wiosennej odbędzie się w sobotę 20.03 o godzinie 10:00. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę KS PSV Łódź.

I Liga Wojewódzka C1

Pierwszy zespół tej kategorii wiekowej występuje na szczeblu Centralnej Ligi Juniorów U15, natomiast II drużyna występuje w I Lidze Wojewódzkiej. Zespół prowadzony przez duet trenerski Tomasz Tomaszewski i Piotr Czaplarski w lidze będzie mierzyć się z:

Widzewem Łódź, Sport Perfect Łódź, Sokołem Aleksandrów Łódzki, ŁKS Łódź, SAP Andrespolia, KS Wartą Sieradz i PGE GKS Bełchatów.

I kolejka rundy wiosennej odbędzie się w sobotę 20.03 o godzinie 15:00. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę PGE GKS Bełchatów.

I Liga Wojewódzka C2

Zespół prowadzony przez trenera Marcina Perlińskiego w lidze będzie mierzyć się z:

Widzewem Łódź, Widokiem Skierniewice, UKS Piotrcovia, ŁKS Łódź, SAP Andrespolia, MKS Zduńska Wola i PGE GKS Bełchatów

I kolejka rundy wiosennej odbędzie się w sobotę 20.03 o godzinie 12:00. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę UKS Piotrcovii.

 

Published by Janusz Matusiak