I Ligi Wojewódzkie: Podsumowanie gier i zapowiedź kolejnych spotkań

I Liga Wojewódzka A1
Pierwszy mecz z udziałem tej drużyny jest zaplanowany na niedziele 28 marca. Na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego będziemy gościć drużynę Lechii Bełchatów.
Początek spotkania o godzinie 13:00
I Liga Wojewódzka B1
UKS SMS ŁÓDŹ II- KS Lechia 1923 Tomaszów Maz. 6:0
Bramki: M.Baranowski x2, Dibwe x2, Jaworski x2 -asysty : M.Baranowski x4 , Kotyś , Kubanek

Bardzo dobrze zainaugurowali rundę wiosenną podopieczni Trenera Andrzeja Czubińskiego pokonując Lechię 6:0 i był to najniższy wymiar kary jaki spotkał zespół z Tomaszowa. Koncertowo zagrała dziś szczególnie druga linia na czele z Mikołajem Baranowskim, który zaliczył dwa trafienia i dołożył 4 asysty. W ogóle trudno było dziś w naszym zespole znaleźć słabe ogniwo

Drużyna aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w grupie z 3 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 6 strzelonych i zero straconych goli.
2 kolejka rundy wiosennej została zaplanowana na niedziele 28 marca. Będziemy mierzyć się z drużyną AKS SMS Łódź czyli czekają nas w derby Szkoły Mistrzostwa Sportowego w których wystąpimy w roli „gości”.
Początek spotkania o godzinie 10:00Skład:
Chadała (C) ,Kotyś , Mirowski, Kosędka, Radziwon, Czajkowski, Sobczyk , Garnysz, M.Baranowski , Jaworski, Dibwe
Wchodzili także:
Borys , Doniecki, Marusik, Owczarek, Kubanek, Gutowski, Wierzbicki
I Liga Wojewódzka B2

UKS SMS ŁÓDŹ – KS PSV Łódź 4:1

Drużyna aktualnie zajmuje drugie miejsce w grupie z 3 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 4 strzelonych i 1 straconej bramki.
2 kolejka zaplanowana jest na piątek 26 marca. Będziemy mierzyć się z drużyną AKS SMS Łódź, czyli czekają nas kolejne derby Szkoły Mistrzostwa Sportowego w których wystąpimy w roli „gości”.
Początek spotkania o godzinie 20:15
I Liga Wojewódzka C1
UKS SMS ŁÓDŹ II– PGE GKS Bełchatów 4:2
Bramki: Nowacki (Pawłowski), Gierach (Nowacki), Pawłowski (Chachuła), Chachuła (Nowacki)
Ugościliśmy drużynę GKS Bełchatów. W pierwszej połowie mecz był wyrównany i obie drużyny strzeliły po 2 bramki, natomiast po przerwie to już dominacja naszego zespołu co przyniosło końcowy efekt w postaci zwycięstwa.
Drużyna aktualnie zajmuje trzecie miejsce w grupie z 3 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 4 strzelonych i 2 straconych bramek.
2 kolejka zaplanowana jest na sobotę 27 marca. Na wyjeździe będziemy mierzyć się z drużyną Sokoła Aleksandrów Łódzki na ich terenie.
Początek spotkania o godzinie 10:00
I Liga Wojewódzka C2
UKS SMS ŁÓDŹ – UKS Piotrcovia 4:1
Bramki: Zawadzki, gol sam., Lasoń, Juśkiewicz
Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego pewnie wygrali z drużyną Piotrcovii.
Drużyna aktualnie zajmuje czwarte miejsce w grupie z 3 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 4 strzelonych i 1 straconej bramki.
2 kolejka zaplanowana jest na niedzielę 28 marca. Na wyjeździe będziemy mierzyć się z drużyną MKS Zduńska Wola.
Początek spotkania o godzinie 16:00
SKŁAD:
Zalech, Pacyna, Witczak, Szabela, Kulon, Sochacki, Kaczmarek, Zawadzki, Sosnowski, Kida, Lasoń.
Na zmiany wchodzili
Szpura, Mujżel, Jakubowski, Juśkiewicz, Ryszawa