Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie

Escola Varsovia Warszawa – CLJ U18 2:1
Bramka: Woźnikiewicz

Niestety kolejna mecz bez wygranej. Następnym razem będzie lepiej. Musi być lepiej.

Drużyna aktualnie zajmuje 13 miejsce z 23 punktami oraz bilansem bramkowym 33 strzelonych i 36 straconych goli

Skład:
Wąsowski Robakiewicz Domagała Drapiński Król Rosiński Dela Furman Grądzki Dydak Paciorek .
Na zmiany wchodzili:
Świątkowski, Kępisty, Woźnikiewicz

Górnik Zabrze Pogoń Szczecin 1:3
Escola Varsovia Warszawa UKS SMS Łódź 2:1
Legia Warszawa Lechia Gdańsk 2:2
Hutnik Kraków Cracovia 3:5
Wisła Kraków Jagiellonia Białystok 4:2
Zagłębie Lubin Gwarek Zabrze 4:1
Korona Kielce Śląsk Wrocław 0:0
Lech Poznań Arka Gdynia 1:3

CLJ U17 – MKS Polonia Warszawa 3:3
bramki: Łysiak x2, Lachowicz

Po bardzo emocjonującym meczu zremisowaliśmy z Polonią 3:3 mimo ,że przegrywaliśmy już 1:3. Jak widać w tej rundzie troszkę szwankuje gra obronna naszego zespołu bo w 3 meczach straciliśmy już 9 goli przy 15 straconych w całej rundzie jesiennej. Inna sprawa , że wiosną w meczach naszej grupy zespoły lepiej czują się w ofensywie niż obronie i średnio pada 4.66 gola na spotkanie . Cieszy skuteczność Karola Łysiaka , który w trzech meczach już pięciokrotnie pokonał bramkarzy gości.

Komentarz Trenera:
„Można powiedzieć „z piekła do nieba”. Z 1:3 wyciągnęliśmy na 3:3 i za to należą się brawa i szacunek dla zawodników, że grali do końca. Z drugiej strony , jeżeli byśmy przegrali ten mecz, to tylko na własne życzenie.”

Aktualnie drużyna zajmuje 4 miejsce z 4 punktami na koncie oraz bilansem bramkowym 10 strzelonych i 9 straconych goli.

Skład:
Letkiewicz P., Płocki, Posacki, Letkiewicz M., Pietrzak, Zawierucha, Janicki, Jedrasik, Łysiak, Lachowicz
Grali także:
Chadała, Wódz, Kołodenny, Doniecki, Kosedka, Baranowski, Gutowski

Stomil Olsztyn Znicz Pruszków 3:2
Ząbkovia Ząbki Legia Warszawa 1:2
UKS SMS Łódź MKS Polonia Warszawa 3:3
Ursus Warszawa AP Jagiellonia Białystok 1:3

CLJ U15 – Legia Warszawa 0:3

Drużyna w swoim 3 meczu ligowym podejmowała lidera Legię Warszawa. Nasz zespół starał się rozbijać ataki bardzo ofensywnie grających gości i nastawiony był na grę w ataku szybkim. Niestety nie udało nam się w tym meczu zapunktować, a bramki padły po naszych indywidualnych błędach. Pocieszające jest to, że gra wyglądała lepiej niż wynik

Aktualnie drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zerowym dorobkiem punktowym oraz bilansem bramkowym 3 strzelonych i 9 straconych goli.

UKS SMS Łódź Legia Warszawa 0:3
MKS Polonia Warszawa AKS SMS Łódź 4:1