Aktualności

Sześć piłkarek TME UKS SMS w reprezentacji Polski

Nina Patalon, trenerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych, powołała 23 zawodniczki na towarzyskie spotkanie ze Szwecją (13 kwietnia, 18.30, stadion Widzewa). Zgrupowanie rozpocznie się we wtorek, 6 kwietnia w Uniejowie.

W kadrze znalazło się sześć zawodniczek z TME UKS SMS: Oliwia Szperkowska (stanie przed szansą debiutu), Katarzyna Konat, Anna Rędzia, Wiktoria Zieniewicz,  Adriana Achcińska i Klaudia Jedlińska.

Kadra:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (VfL Wolfsburg, Niemcy), Anna Palińska (Górnik Łęczna), Oliwia Szperkowska (TME UKS SMS Łódź)

Obrończynie: Zofia Buszewska (GKS Katowice), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Aleksandra Dudziak (Śląsk Wrocław), Katarzyna Konat (TME UKS SMS Łódź), Małgorzata Mesjasz (1.FFC Turbine Potsdam 71, Niemcy), Anna Rędzia (TME UKS SMS Łódź), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec), Wiktoria Zieniewicz (TME UKS SMS Łódź).

Pomocniczki: Adriana Achcińska (TME UKS SMS Łódź), Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), Gabriela Grzywińska (Zienit Sankt Petersburg, Rosja), Klaudia Jedlińska (TME UKS SMS Łódź), Nikol Kaletka (Czarni Sosnowiec), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Kinga Kozak (GKS Katowice), Natalia Padilla Bidas (Servette FC Chênois Féminin, Szwajcaria), Joanna Wróblewska (Śląsk Wrocław), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna).

Napastniczki: Nikola Karczewska (Górnik Łęczna), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy).

Published by Marcinek