Aktualności

W czwartek ligowy mecz TME UKS SMS z KKP Bydgoszcz

W czwartek piłkarki nożne TME UKS SMS Łódź  w spotkaniu 15. kolejki ekstraligi podejmować będą KKP Bydgoszcz.
–  Pierwsze spotkanie z tym rywalem było dla nas bardzo trudne – mówi Marek Chojnacki, szkoleniowiec łódzkiej drużyny. –  Wygraliśmy je 1:0 po dość zaciętym meczu. Nie ukrywam, że teraz również liczymy na zdobycie trzech punktów. Chcemy przede wszystkim obronić naszą pozycję w tabeli. To od nas zależy, czy tego dokonamy. Najważniejsze, że po meczu pucharowym większość zawodniczek jest w dobrej dyspozycji fizycznej. W starciu z Medykiem obyło się bez kontuzji. Żadna z naszych piłkarek
– To musi cieszyć, że powołanie na zgrupowanie kadry otrzymały: Oliwia Szperkowska, Katarzyna Konat, Anna Rędzia, Wiktoria Zieniewicz, Adrianna Achcińska oraz Klaudia Jedlińska. Zwłaszcza, że już dłuższy czas pracuje z dziewczynami. Jest to wyróżnienie dla trenera, ale przede wszystkim dla zawodniczek. Powiedziałem wczoraj powołanym piłkarkom, że teraz głównie od nich zależy, czy na dłuższy czas pozostaną w kadrze. Aby tego dokonać, potrzebna będzie przede wszystkim dobra gra w lidze. Mam nadzieję, że powołania zmotywują zawodniczki do jeszcze cięższej pracy.

Published by Marcinek